Plastový plot - pole profil 80 x 32 tvar A

Plastový plot -  pole z profilu 80 x 32. Jedná se o plastové latě z PVC, které jsou připevněny nerezovými vruty na nosný profil 80 x 32 s hliníkovou výztuhou.

Tvar plastového pole je s horním obloukem, krytky latí jsou kulaté.

více

Výběr barev:

Bílá
Zlatý dub
Třešeň
Ořech
Folie renolit
Palisandr
Plastový plot - pole je dodáváno vždy dle přesných zakázkových rozměrů (zákazník neplatí žádný ztratný materiál). Zákazník si určuje:
    • výšku pole
    • šířku pole
    • rozestup mezi latěmi
    • tvar pole (jsou možná i různá zakázková provedení dle designových přání zákazníka)
    • postavení nosných latí

Laťky / plotovky tvořící plastový plot - pole se připevňují k nosníku (tvořený profilem 80 x 32 s hliníkovou výztuhou). Tím je docilováno pěkného optického vzhledu (unifikovaný vzhled latí i nosníků). Každá lať je připevněna pomocí čtyř nerezových vrutů. Pole se nejčastěji připevňuje pomocí nerezových konzolek (montáž na zděné sloupky). Nevyžadujeme žádnou speciální přípravu pro osazení námi dodávaných plastových plotových polí.

Variantní plastový plot - pole je možný s montáží na hliníkový nosník obalený zakrývacím profilem (nikoli tvořený profilem 80 x 32). Výhodou tohoto řešení je překrytí hlav nerezových vrutů pomocí překryvné lišty. Vzhledově je pak plastový plot - pole bez jakéhokoliv spojového materiálu.

Plastová lať / plotovka je z materiálu PVC je dutá s vnitřním žebrováním. Vlastností této latě je dlouhodobá životnost na povětrnostních podmínkách (obsahuje UV stabilizaci tzn. nekřehne a nežloutne) a je velmi lehká. Nízká hmotnost latě je velmi důležitá pro montáž v podmínkách, kde je nutno dosáhnout co nejnižší celkové hmotnosti a dále také pro fakt nízké tepelné roztažnosti materiálu (lať z PVC na přímém slunci nemění svoji délku, alternativní produkty v podobě plných latí s tímto parametrem mají problém).

Duté plastové  latě je nutno opatřit pouze horní krytkou (pokud latě nejsou umístěny ve výšce – například balkón) a krytka pro latě může být rovná či oblá. Zákazníkovi je dodávána lať vždy nakrácena na míru s osazenou krytkou dle jeho výběru.

close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: