Plastový sloupek PVC 96 x 96 / 2

Plastový sloupek 96 x 96 je uvnitř dutý a nasunuje se na jekl . Do postranních prostor se nasunuje profil 80 x 32.

více

Výběr barev:

Bílá
Folie renolit

Laťky (nejčastěji z profilu 80 x 32) je možné připevnit k jakémukoliv nosníku (například stávající železná konstrukce, která je opatřena vhodnou povrchovou úpravou pro dlouhodobou životnost). Podkladové konstrukce doporučujeme žárově zinkovat a nanést na ně práškovou barvu.

Plastová lať / plotovka z materiálu PVC je dutá s vnitřním žebrováním. Vlastností této latě je dlouhodobá životnost na povětrnostních podmínkách (obsahuje UV stabilizaci tzn. nekřehne a nežloutne) a je velmi lehká. Nízká hmotnost latě je velmi důležitá pro montáž v podmínkách, kde je nutno dosáhnout co nejnižší celkové hmotnosti a dále také pro fakt nízké tepelné roztažnosti materiálu (lať z PVC na přímém slunci nemění svoji délku, alternativní produkty v podobě plných latí s tímto parametrem mají velký problém). Každou lať doporučujeme připevnit pomocí čtyř nerezových vrutů (vrtáno do žebrovaného zpevnění profilu), čímž dosáhnete velmi pevného spojení latě s nosníkem. Nerezový materiál zároveň zabrání korozi vrutů a barevnému poškození povrchu bílých plastových latí.

Duté latě je nutno opatřit pouze horní krytkou (pokud latě nejsou umístěny ve výšce – například balkón) a krytka pro latě může být rovná či oblá. Zákazníkovi je dodávána lať vždy nakrácena na míru s osazenou krytkou dle jeho výběru.

close
Jméno a příjmení:
E-Mail:
Telefon:
Dotaz: