Lisování plastů

Firma STAVOS Chlumec n. Cidl. s. r. o. Vám kromě výroby a montáže plastových oplocení může nabídnout také produkty z vlastní lisovny plastů. Lisovna plastů se zaměřuje především na obalový průmysl. Lisovna disponuje vysoce moderním vybavením a značným stupněm automatizace, což umožňuje nabídnout produkty patřící k nejkvalitnějším na současném trhu.

Image 0 -

Skupina obalů pro potravinářství

Sortiment lisovny plastů zahrnuje především plastové tenkostěnné kelímky s potravinářskou pojistkou, které splňují všechny požadavky na styk s potravinami. Kelímky jsou různých tvarů a objemů. Nabízíme kelímky od objemu 150 ml až do 1,2 litru. Jsme schopni vyrobit kelímky v jakémkoliv barevném provedení včetně transparentních barev i moderní IML dekorace. Více informací o balech najdete v elektronickém katalogu.

Image 0 -

Výrobky pro technické obaly

V sortimentu lisovny plastů naleznete moho dalších produktů. Různé druhy držadel pro plechové kanystry dodávané do celé Evropy, plastové krabičky s víčkem pro kinofilmy a další.

Výrobky z ekologických plastů

Firma STAVOS Chlumec n. Cidl. s. r. o. Vám může nabídnout výrobky z ekologických plastů. Tyto výrobky jsou schopny se během několika měsíců po uložení do průmyslové kompostárny rozpadnout na čistě přírodní látky a nezatížit tak odpadem životní prostředí.